Jaki sklep muzyczny

Jaki sklep muzyczny

Cześć! Sklep muzyczny z używanym sprzętem jest mi potrzebny, ktoś coś? Gdzieś w Bydgoszczy kojarzycie takie miejsca gdzie można dostać fajną gitarę elektryczną z drugiej ręki ale zadbaną, w dobrym stanie?

labuh 

Posty: 2

 
Jednak gitary mają dość długą żywotność, wystarczy struny wymienić zazwyczaj i można grać. Zwłaszcza gitary akustyczne bo z elektrycznymi to już jest jednak dużo więcej zabawy.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Dobry mikser rackowy by mi się przydal i tak się rozglądam za czymś używanym po forach i stronach ogłoszeniowych. Ciężko na coś sensownego trafić.

labuh

Posty: 8

 
Jak ma się trochę szczęścia to można kolumny używane znaleźć w bardzo dobrej kondycji i jednocześnie zaoszczędzić. Za nówki to jednak swoje trzeba zapłacić...

asu204

Posty: 6

 
Takim naprawdę porządnie zaopatrzonym sklepem dla gitarzystów ze sprzętem używanym i nowym jest Music House -http://musichouse.pl . Ja od jakiegoś czasu dużo gram na używanym Dean-ie, kupiem tutaj za 9 stówek i gitara spisuje się bez zarzutu. Mają kumatą obsługę można dopytać o instrument, opis ze strony zgadza się ze stanem faktycznym.

Marioleczka

Posty: 13

 
Warto poszukać używanego sprzętu muzycznego bo jednak jeśli gitara czy kolumna jest zadbana, dobrze użytkowana przez lata to może jeszcze posłużyć innej osobie przez kolejne lata a oszczędności w cenie są spore.

Warszawiak

Posty: 7

 
Szukam nowej perkusji aktualnie także jakby ktoś miał namiar na kogoś chętnego coś takiego sprzedać to będę wdzięczny. Może być używana ale w dobrym stanie.

Laleczka

Posty: 4

 
Planuję dokupić trochę sprzętu do naszego zespołu ale to raczej melodia -nomen omen – przyszłości:) Na razie musimy sobie radzić z tym co mamy...

filemon66

Posty: 9

 
Mi się najbardziej podoba dźwięk panina, żaden inny instrument tak dobrze mi nie brzmi. Także jeśli miałbym sobie kupić jakiś instrument to właśnie pianino, poza tym byłby to też fajny element wystroju.

andrew66

Posty: 7

 
Dobrze jest umieć grać na jakimś instrumencie, ale ja to jestem mega beztalencie...mało brakowało żeby mnie kobieta z muzyki w gimnazjum uwaliła bo się na flecie nie potrafiłem nauczyć grać...:/

gruszk56

Posty: 7