Jaki sklep muzyczny

Jaki sklep muzyczny

Cześć! Sklep muzyczny z używanym sprzętem jest mi potrzebny, ktoś coś? Gdzieś w Bydgoszczy kojarzycie takie miejsca gdzie można dostać fajną gitarę elektryczną z drugiej ręki ale zadbaną, w dobrym stanie?

labuh 

Posty: 1

 
Jednak gitary mają dość długą żywotność, wystarczy struny wymienić zazwyczaj i można grać. Zwłaszcza gitary akustyczne bo z elektrycznymi to już jest jednak dużo więcej zabawy.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Dobry mikser rackowy by mi się przydal i tak się rozglądam za czymś używanym po forach i stronach ogłoszeniowych. Ciężko na coś sensownego trafić.

labuh

Posty: 7

 
Jak ma się trochę szczęścia to można kolumny używane znaleźć w bardzo dobrej kondycji i jednocześnie zaoszczędzić. Za nówki to jednak swoje trzeba zapłacić...

asu204

Posty: 6

 
Takim naprawdę porządnie zaopatrzonym sklepem dla gitarzystów ze sprzętem używanym i nowym jest Music House -http://musichouse.pl . Ja od jakiegoś czasu dużo gram na używanym Dean-ie, kupiem tutaj za 9 stówek i gitara spisuje się bez zarzutu. Mają kumatą obsługę można dopytać o instrument, opis ze strony zgadza się ze stanem faktycznym.

Marioleczka

Posty: 12

 
Warto poszukać używanego sprzętu muzycznego bo jednak jeśli gitara czy kolumna jest zadbana, dobrze użytkowana przez lata to może jeszcze posłużyć innej osobie przez kolejne lata a oszczędności w cenie są spore.

Warszawiak

Posty: 6