siatki na kontenery, znacie ?

siatki na kontenery, znacie ?

Które siatki do kontenerów polecacie do zabezpieczenia odpadów? Pewnie tu przyda się coś rzeczywiście odpornego. Jak znacie i polecacie, to bez wątpienia niesłychanie wam dziękuję za każdą pomoc. Czekam na wasze odpowiedzi.

Jasio

Posty: 2

 
Mogą być chyba większe, bo zazwyczaj będziemy przewozić gabarytowo większe ładunki. Może podpowiecie jakiś sklep, gdzie mają mocne siatki do kontenerów? Chciałbym, żeby zakup był na długo. Może zamówić siatkę wzmacnianą? Co o tym sądzicie? Czekam i dziękuję.

Pyszności2

Posty: 3

 
Uważam siatki polipropylenowe za najtrwalsze. Mieliśmy już w transporcie styczność z wieloma rodzajami zabezpieczeń, ale żadne z nich nie okazało się tak skuteczne jak właśnie PP. To również świetny materiał na siatki do kontenerów ze względu na odporność na warunki pogodowe.

vmario

Posty: 23

 
Można zamówić siatkę do kontenera ze wzmocnieniem przy obwodzie. Siatki o tych najwyższych parametrach są zwykle wzmacniane, ale oczywiście należy pamiętać, żeby dopytać. Poza tym zmierz konkretnie, ile takiej siatki potrzebujesz. Im bardziej dopasowana siatka, tym skuteczniejsza. Tak poza tym polecam, bo to zupełnie trwałe rozwiązanie.

Klakier

Posty: 18

 
Najkorzystniejsze ceny siatki na kontener są tutaj https://siatki24.eu/siatka-kontenery/386-siatka-zabezpieczajaca-do-ochrony-siatka-na-kontenery-10-x-10-4.html. To poza tym sprawdzony sklep z asortymentem polskiego producenta, więc polecam. Sam tu kupiłem :)

waclawk6

Posty: 5

 
Najlepsze parametry są gwarantem wyższej skuteczności siatki do kontenera. Też się zastanawialiśmy, jaki rozmiar oczka wybrać itp. Pomoc udzieliła nam obsługa klienta w sklepie. Można się dowiedzieć dokładnie, co proponują. Znają się. Tyle, że trzeba wybrać dobrego producenta. Na naszym rynku raczej każdy jest polecany.

Black_Riot

Posty: 6

 
Ja również polecam bezwęzłowy polipropylen. Mamy dość gigantyczne doświadczenie na co dzień z tym materiałem, jeżeli chodzi o siatkę na kontener. Bardzo dobrze się sprawdza, zatem polecam.

hejhej00

Posty: 10

 
A podobno bezwęzłowy polipropylen jest najlepszy, jeśli chodzi o wytrzymałość. To podobno sprawdzona metoda produkcji siatek zabezpieczających. Jeśli ma być maksymalna ochrona i bezpieczny przewóz towarów, to jestem skłonny zapłacić dużą kwotę :) A na poważnie, może polecacie jakiegoś konkretnego producenta siatek do kontenerów?

Lalka

Posty: 13

 
Mogą być chyba większe, bo na ogół będziemy przewozić gabarytowo większe ładunki. Może podpowiecie jakiś sklep, gdzie mają mocne siatki do kontenerów? Chciałbym, żeby zakup był na długo. Może zamówić siatkę wzmacnianą? Co o tym sądzicie? Czekam i dziękuję.

inhuman

Posty: 6

 
Tak takie zabezpieczenia stosuje spore firmy transportowe. Gdyby to było kiepskiej jakości rozwiązanie, to na bank by poszukali czegoś innego. Chciałabym kupić taką siatkę do kontenera, żeby zabezpieczyć towar na przyczepce. W myśl przepisów to chyba wymóg?

bartek33

Posty: 12