Escape the room franczyza, znacie coś ?

Escape the room franczyza, znacie coś ?

Też mam ochotę na escape room, lecz nie będę ukrywał, że troszkę się boję i tak naprawdę nie wiem, czego oczekiwać. Jeśli byliście w takim pokoju i bawiliście się tak, to napiszcie dokładniej o co chodzi.

edmund

Posty: 9

 
Pierwsze pokoje zagadek śląsk już otwarte w Gliwicach, ja czekam na więcej. Kochani nie siedźcie przed kompami, telewizorami itd. Tutaj jest taka atrakcja, że hej. Podobno proponują franczyzę, więc może doczekamy się czegoś więcej. Ja czekam:)

gregcie@

Posty: 6

 
Szkoda, iż escape games są tylko w Gliwicach. Mam nadzieję, iż zrobią coś takiego gdzieś bliżej mnie. Jak się czyta opinie to aż się chce tam już być.

dobrusia

Posty: 8

 
Wow, co to jest? Z opisu brzmi fascynująco. Trzeba zgrać znajomych i ruszać do pokoju zagadek Ciekawe czy uda nam się w weekend, podobno dużo chętnych. Świetnie, weselę się jak dziecko:)

HalskiPL

Posty: 7

 
Wybrałabym się do takiego escape room. Piszecie takie pozytywy, iż szkoda byłoby nie skorzystać:)A co najlepiej wybrać na początek?

Śmieszek

Posty: 22

 
Na pewno skorzystamy. Czytaliśmy już dużo o escape games i nie mamy zamiaru puścić płazem takiej okazji. Zaraz wchodzimy na stronkę i rezerwujemy pokoje na weekend. Ekstra!!!!!!!

Marysia

Posty: 15

 
Przyłączam się do polecających escape rooms Miałem okazje być w nich, we wszystkich. Kumple zorganizowali voucher, idealna sprawa. Takich pomysłów powinno być więcej. Korzystałbym ze wszystkich. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Każdemu się spodoba, na pewno. Chyba nie ma osób, którym by taka gra nie pasowała.

Babeczka

Posty: 6

 
Byliśmy ze znajomymi w escape game http://www.openthedoor.net.pl. Dokładnie w gabinecie lekarskim. Było naprawdę mocno. Pamiętajcie, że macie tylko 45 minut na to, by się uwolnić:)

piet

Posty: 12

 
Ja też czekam. Osobiście w pokojach zagadek byłam w Wiedniu, ale do nas też się wybieram i nie mam zamiaru przepuścić takiej okazji. To najnowsza forma rozrywki dla myślących i kreatywnych. Nie ma lepszej, a już na pewno nie są nią gry komputerowe. Mam nadzieję, że u nas też jest tak klimatyczna sceneria.

Posty: 7