Battlefield 1, gdzie download ?

Battlefield 1, gdzie download ?

Mam prośbę. Jak znacie dobry serwis za darmo z grami, napiszcie. Chciałbym ściągnąć battlefield 1 na komputer. Jak wiecie, gdzie odszukać sprawdzony i bezpieczny download, czekam i liczę na poważne odpowiedzi. Dzięki.

Zbyszek

Posty: 5

 
Widziałem ten serwis i opinie o nim, natomiast jakoś nie wierzyłem, iż mogą oferować za darmo pełne wersje gier. Mam ochotę na forza horizon 3, więc jeżeli tutaj faktycznie jest bezpieczny i sprawdzony download, skorzystam. Nie ukrywam, iż jeszcze troszkę poszperam na ten temat :) natomiast już mnie kusi :)

olek66

Posty: 9

 
Ja też nie będę narzekał :D f1 2016 download u mnie ściągnął się bez najmniejszych kłopotów i jestem happy, że mam w końcu pełną wersję na pc. Polecam serwis, bo rzeczywiście pożądane byłoby.

Pamooko

Posty: 11

 
Sprawdzony serwis z f1 2016 download pełną wersją pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Bez śmieci, bez rejestracji, zupełnie za darmo. Teraz tylko stamtąd ściągam.

jaserek5

Posty: 12

 
Przejrzysty portal z prostymi instalacjami gier. Mnie się podoba. Skorzystałem z f1 2016 download pełnej wersji pc. Jak najbardziej wszystkim polecam. Chyba nie ma sporo podobnych portali w tym właśnie stylu.

dostacTP

Posty: 5

 
Akurat w przypadku tego serwisu też poważnie mnie zaskoczono, bo ściągnąłem sobie według instrukcji krok po kroku forza horizon 3. Jeśli chodzi o download to naprawdę wszystko sprawnie i szybciutko poszło. Ale najbardziej cieszę się z bezpieczeństwa dla naszych kompów, jakie tu oferują. Gra działa, a żadne dziadostwo przy okazji się nie zainstalowało.

brygida

Posty: 8

 
Też wam polecam ten serwis. U mnie forza horizon 3 działa jak trzeba. Po pierwsze mają download z procesem, który ci się nie zawiesza. Osobiście wątpiłem, iż znajdę dobry portal z pełnymi wersjami za darmo, a tu takie miłe zaskoczenie. Można korzystać, jest bezpiecznie.

Krzysio

Posty: 21