Gdzie kupić siłownik elektryczny?

Gdzie kupić siłownik elektryczny?

Cześć.

Sprawę mam do was:) Gdzie kupujecie takie rzeczy jak akcesoria cnc? Chodzi mi konkretnie o oprogramowanie, sterowniki i tego typu asortyment...Parę sklepów już sprawdziłem, niemniej jednak jakoś cenowo mnie nie przekonali do siebie:)

AndrzejKKK

Posty: 22

 
Hmm, taki, rzeczywiście porządnej klasy, wytrzymały łańcuch to jakiś czas temu naprawdę zakupiłem w necie. O ile dobrze pamiętam to był model z normą Europejską ze strony http://www.ebmia.pl/mechanika-naped-lancuchowy-c-196_317.html. Dobrze ich wspominam, moim zdaniem warto zbadać jak dzisiaj ta oferta wygląda.

Zas

Posty: 13

 
Uśmiecham się pod nosem, albowiem bardzo dobrze wiem jak obecnie ciężko jest odnaleźć porządny sklep, z takim sprzętem jak choćby falownik:) Ja pytałem po znajomych, pisałem na forach i w końcu dotarłem do kilku interesujących ofert. Przekonał mnie w końcu sklep http://www.ebmia.pl/automatyka-falowniki-c-197_72.html, który oferuje falowniki LENZE w niezmiernie przyjaznych cenach. Wysyłka szybka, obsługa konkretna.

Anulkaa2

Posty: 16

 
Hej ho!

Różnorodnie to bywa z tymi sklepami, to fakt. Ja tam narzekał nie będę, bo na http://www.ebmia.pl/mechanika-pasy-zebatebrkola-zebate-akcesoria-c-196_50.html już od dłuższego czasu sobie zamawiam takie rzeczy jak paski i koła w fajnych cenach. To co mi się tutaj podoba to fakt, że zawsze można liczyć na jakieś doradztwo ze strony prowadzących sklep. Ostatnio mi na przykład polecili pasek zębaty obustronnie, który naprawdę świetnie się sprawdził.

Mr Frog

Posty: 21

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam problem ze odnalezieniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma ebmia.pl, u której odszukałem kilka fajnych modeli w dobrej cenie. Można tutaj dostać nie tylko pasek klinowy, niemniej jednak też koła do pasów i napinacze pasów.

tadziu47

Posty: 10

 
W mojej pracy to żądam praktycznie każdego dnia różne typy frezów, żeby móc działać w ogóle. Większość zamawiamy ze strony ebmia.pl, bowiem mają tutaj szeroki asortyment tego typu w porządnej cenie. Ostatnio zamówiliśmy sporą liczba takich części i cała transakcja odbyła się nadzwyczaj płynnie. Frez trzpieniowy, do rowków na wpusty, nasadzane ze zbierakiem – rzeczywiście propozycja przeróżna, dzięki czemu trafia w potrzeby różnych grup klientów.

jpyzio

Posty: 20

 
Witam dobry człowieku:)

Więc mówisz, iż prowadnice liniowe potrzebne na wczoraj? :) Skąd ja to znam...Masz jakieś nadzwyczajne wymagania co do marki? Powiem, iż olbrzymi wybór, od różnorodnych producentów, chociażby firmy Hiwin i THK mają tutaj http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Kilka razy już od nich zamawiałem systemy liniowe i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać na cenę, obsługę, jakość...cokolwiek.

Misio

Posty: 14