elektrozawory, gdzie znajdę ?

elektrozawory, gdzie znajdę ?

Witam. Gdzie zakupię dobrej klasy zawory sterujące kierunkiem powietrza? Potrzebuję zmodernizować pewną linię produkcyjną, która już dawno wymaga unowocześnienia. Jakaś porada? Czekam i z góry dziękuję za odzew.

Miki

Posty: 3

 
To sklep A+ Teche https://www.aplustech.pl. Sprawdzone miejsce, w którym zawsze kupujemy potrzebny sprzęt i urządzenia. Służą naprawdę fachową pomocą. Można na nich liczyć.

gumisiek45

Posty: 6

 
Podobnie jest w naszym przypadku, ponieważ czeka nas wymiana zaworów elektromagnetycznych i to na szybko. Przeglądaliśmy oferty i rzeczywiście nawet urządzenia tego samego producenta różnią się w cenie u różnych sprzedawców. Mam nadzieję, że to ten sam sprzęt :)

Budowlaniec

Posty: 11

 
Nigdy nie kupuję na aukcjach. Byłbym nieodpowiedzialny, kupując automatykę przemysłową, nie mając pojęcia od kogo. Polecam sklep A+ Tech, albowiem to sprawdzony dostawca, któremu należałoby zaufać. Ma dosłownie wszystko, a jak nie ma to zawsze można zamówić. Polecam.

mariuszek

Posty: 5

 
Przyznaję, że trzeba znaleźć naprawdę rzetelną firmę. Mamy w planach zakup złączy wtykowych i też szukamy, porównujemy oferty, a także czytamy opinie, bo są niezwykle ważne.

czdeRRR

Posty: 9

 
Kupiłem na aukcji złącza wtykowe i niestety muszę przyznać się do błędu, albowiem chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś wykwalifikowany sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

Mr Frog

Posty: 13

 
Na pewno nie polecam żadnych aukcji, bo tam mają szemranej produkcji elektrozawory, a takich nie polecałbym nawet do domowego użytku, a już tym niezwyklej nie do zastosowania w przemyśle.

mario72k

Posty: 8

 
A mnie udało się zakupić zawory pneumatyczne dobrej klasy w przystępnej cenie. Okazja nie byle która, bo sklep miał wyprzedaż rzeczywiście sprawdzonych podzespołów automatyki przemysłowej.

Miluśkooo2

Posty: 5