Znacie sklep online z modułami Arduino ?

Znacie sklep online z modułami Arduino ?

Witam.

Co możecie powiedzieć na temat modułu z mikrokontrolerem Arduino UNO? Sprosta moim oczekiwaniom?

Dziadek

Posty: 13

 
Widzę, że kilku kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim wypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, niemniej jednak mi się udało tylko dzięki determinacji. Częstokroć miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

czes212

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o płytki deweloperskie to moje uznanie zdobyła Arduino Mega. Cenię ją przede wszystkim za kompatybilność, którą pewnie także docenicie, jeśli zdecydujecie się na jej zakup. Ogromna ilość wejść i wyjść cyfrowych, nowy układ USB, rozmaite porty szeregowe – to tylko część zalet, o których możemy mówić w przypadku tej płytki.

alliknet5

Posty: 13

 
Niedawno stanąłem przed koniecznością wyboru wyświetlacza Arduino LCD. Przyznam szczerze, iż zaskoczyłem się dość sporą ilością produktów. Mogłem dokonać wyboru zarówno koloru podświetlenia wyświetlacza, a zarówno koloru, w jakim wyświetlane będą cyfry.

Wyraźnie rosną szanse wyboru, jeśli chodzi o środowisko programistyczne Arduino :)

Gosienka54

Posty: 20

 
Mogę absolutnie wszystkim polecić moduł Arduino UNO, który zamówiłem za pośrednictwem tego sklepu internetowego http://abc-rc.pl/Arduino.

Nie żałuję swojego wyboru, bowiem dzięki niemu rozwinąłem swoje umiejętności w środowisku programistycznym Arduino. Myślę, że chcąc zacząć swoją przygodę z programowaniem to będzie dla Was idealny wybór.

Polecam.

Marko

Posty: 14

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi ilość jego wejść oraz wyjść cyfrowych, liczba kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Na domiar tego zaletą są zarówno rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, która nie przekracza 100 pln.

Elek56

Posty: 24

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

grubasek

Posty: 15