Systemy alarmowe do firm

Systemy alarmowe do firm

Witam serdecznie użytkowników tego forum. Właśnie wybudowałem dom i chciałbym go jakoś zabezpieczyć przed nieproszonymi gośćmi. Czy znacie jakieś skuteczne i dobre systemy alarmowe ? Bardzo prosiłbym o namiary do firm zajmujących się tym.

iravau

Posty: 15

 
Zabezpieczenia domu w tych czasach to konieczność. Przez bezrobocie jest coraz więcej drobnych złodziejaszków, którzy może nie mają specjalistycznego sprzętu, ale wielki spryt!

Rrobo159

Posty: 8

 
Z pewnością każdy zakład powinien mieć dobrej jakości kamery przemysłowe, jednakże czasami dźwięk jest ważniejszy niż wizja, więc zastanów się czy na pewno go nie chcesz.

marq

Posty: 15

 
Na wszystko przyjdzie czas. O ile ktoś się będzie chciał włamać do twojego domu to z pewnością mu się jakoś uda. To, co jest ważne to nie tyle posiadanie kamer co dobre ich umiejscowienie, a do tego niestety będzie Ci potrzebny fachowiec z branży, który może nie zamontuje Ci (choć też tacy są), a doradzi, gdzie warto jest umieścić „wielkiego brata”.

labuh

Posty: 28

 
Mądre podejście do całej sytuacji jest tutaj kluczem do sukcesu. Warto jest przy takim wyborze (mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo twoje i rodziny) skontaktować się z fachowcami w branży. Nie kupuj lepiej niczego sam.

BAsd7

Posty: 17

 
Dobrym rozwiązaniem będzie kontakt ze specjalistą, który będzie w stanie doradzić Tobie w tym wyborze. Jedna z firm, która jest godna polecenia to jsp (tutaj ich strona www jsp.com.pl).

Riko64

Posty: 17

 
Chodzą słuchy w branży, że nie ma idealnego zabezpieczenia przed włamaniem, jeśli włamywacz posiada specjalistyczny sprzęt. Jednakże nie oszukując się… w Polsce raczej mamy biednych złodziei.

Gurugum

Posty: 16