Bielizna termoaktywna, polecicie coś?

Bielizna termoaktywna, polecicie coś?

Cześć. W jaki sposób poznać, iż sprzedawana bielizna termoaktywna jest dobra i będzie mi długo służyć?

jarossek6

Posty: 4

 
Prawda jest taka, iż dobra bielizna termiczna troszkę kosztuje. Wobec tego uważam, iż na takiej odzieży nie warto oszczędzać. Jeżeli kupisz coś tańszego, to szybciej będziesz musiał to wymienić. Ja swoje dwa markowe komplety bielizny regularnie wykorzystuje już od dwóch lat i na razie nie muszę ich wymieniać.

rulsellarly

Posty: 11

 
Dysponujesz małym budżetem na bieliznę termoaktywną? To proponuje jeszcze trochę zaczekać i przez ten czas przeznaczyć na ten cel większą kwotę. Nie opłaca się bowiem kupowania słabej jakościowo bielizny, która nie będzie spełniała jakichkolwiek właściwości bakteriobójczych i termoizolacyjnych.

Haze89

Posty: 12

 
Według mnie największy asortyment odzieży termoaktywnej dostępny jest na http://www.centrumsportu.eu. W własnej ofercie mają odzież nie tylko do zastosowań sportowych, ale również do codziennego użytku. Ja kupuje u nich odzież, jaką ubieram gdy pracuję koło domu. Dlatego jest mi ciepło i mniej się pocę.

syrena88

Posty: 11

 
Moim skromnym zdaniem najlepiej w praktyce sprawdza się odzież termoaktywna, która nie ma żadnych szwów. Oczywiście jest ona znacznie droższa od tej tradycyjnie łączonej, ale dzięki temu nie powinniśmy mieć żadnych kłopotów z otarciami skóry czy dyskomfortem w miejscach wrażliwych lub intymnych.

Bunys

Posty: 19

 
Nieprawdą jest to, iż bielizna termiczna jest niewskazana dla kobiet. Sama używam takiej bielizny od ponad dwóch lat i jestem mega zadowolona. Wcześniej podczas biegania czułam dyskomfort, teraz już nie.

grzes3345

Posty: 9

 
Każda bielizna termiczna powinna być wybierana indywidualnie do jej posiadacza. Niektórzy pocą się więcej, drudzy z kolei mają mniejszą odporność na zmianę temperatur.

F-Dertus

Posty: 9

 
Dobra bielizna termoaktywna powinna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie powinna mieć też wystających szwów, bo one mogą obcierać skórę. Dlatego zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

erykdd

Posty: 7