siłownia zakopane, szukam

siłownia zakopane, szukam

Witam serdecznie. Jakiego wynagrodzenia może oczekiwać ode mnie trener personalny zakopane? Czy przy dłuższej współpracy mogę negocjować cenę jego usług?

Joe

Posty: 1

 
Ciężko pracowałam po tym, gdy zapisałam się na fitness zakopane, ponieważ chciałam zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, które przybyły mi na przestrzeni 2-3 lat. Dostrzegam bardzo pozytywne efekty, bo schudłam już 4 kg. Kontynuuję swoją pracę. Czuję się coraz lepiej.

21gregorek

Posty: 13

 
Nie mam świadomości, w którym klubie mogłabym zapisać się na fitness zakopane. Zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi w obrębie tego forum, więc mam nadzieję, że znajdę tutaj szereg pożytecznych informacji. Pozdrawiam serdecznie.

DevilScream

Posty: 18

 
Fajnie, że piszecie, ile płacicie za zajęcia fitness zakopane, a jednocześnie, na jakim poziomie są prowadzone. To zdecydowane ułatwienie z mojej perspektywy.

Lupusx

Posty: 13

 
To najlepsze miejsce: http://www.fun-sport-zakopane.pl/ct-menu-item-9, w którym mogą odbywać się Wasze treningi personalne zakopane. Mam pewne doświadczenia w tym zakresie, więc uważam, że wiem, co mówię! :)

pawel253

Posty: 6

 
Mam wrażenie, że możecie cieszyć się szerokimi możliwościami wyboru, gdy przedmiot Waszego zainteresowania stanowi fitness zakopane. Przybieram się do tego, aby zapisać się do porządnego klubu na zajęcia.

meachalll

Posty: 9

 
Nie miałam do tej pory jakiegokolwiek doświadczenia z trenerem personalnym zakopane, ale rozważam jego “zatrudnienie”. Być może w ten sposób będę w stanie nauczyć się, w jaki sposób prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia, aby nie ucierpiało na tym moje zdrowie.

Pelek_23

Posty: 26

 
Dobrze wyposażona siłownia zakopane była moim priorytetem. Całe szczęście, że udało mi się taką znaleźć. Jednocześnie karnet nie kosztuje przesadnie dużo. Mogę ją polecić, ale wyłącznie na priv :)

syrena88

Posty: 3