Imprezy 4x4 w Warszawie, jaka firma ?

Imprezy 4x4 w Warszawie, jaka firma ?

Witam kochani, mam plan wobec swoich pracowników :) Chętnie skorzystałbym z jakiegoś dobrze zorganizowanego wyjazdu integracyjnego w Warszawie. Zależy mi na tym, żeby w planie były skutery wodne, quady, jakaś konkretna propozycja;)

Krakus

Posty: 7

 
Sporo słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i impreza będzie ok.

aLIMER56

Posty: 19

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres profesjonalnej multi agencji, jaka od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

ZoZo333

Posty: 22

 
To witajcie w klubie, bo też byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Warszawie właśnie od nich, polecam firmę bez dwóch zdań, choć w każdej dyscyplinie nie uczestniczyłem. Miałem nieco obaw co do terenówek, a bardziej tego ekstremalnego szlaku, ale na skuterach wodnych bawiłem się jak dziecko. Pozdrawiam.

vincek

Posty: 18

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, iż i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, generalnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, iż na takich imprezach całkiem w przeciwnym razie odbiera człowiek osób z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

Lupusx

Posty: 9

 
Sporo słyszałem o takich właśnie imprezach 4x4 w Warszawie i pomysł jak najniezwyklej mi się podoba:) szkoda tylko, iż to nie od pracowników wychodzi inicjatywa, a od góry :) Ogólnie jestem za organizacją takich wypadów, w sezonie letnim tym bardziej. Ale i zimą propozycja jest niczego sobie.

pawel253

Posty: 6