ogłoszenia towarzyskie, jaki portal ?

ogłoszenia towarzyskie, jaki portal ?

Potrzebuje portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, ale takiego sprawdzonego i pewnego. Zdjęcia i ogólnie ogłoszenia powinny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

mnichu66

Posty: 1

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest niesłychanie zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, niemniej jednak trzeba przyznać, iż zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, niemniej jednak teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Kitas

Posty: 6

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

jumju

Posty: 5

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niezwykle zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

labuh

Posty: 7

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

beata77

Posty: 10

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

bodzik155

Posty: 9