Imprezy firmowe - POMOCY!!

Imprezy firmowe - POMOCY!!

Hej, mam w zamyśle pokazy cyrkowe w ramach imprezy firmowej. Znacie jakąś agencję najlepiej na Śląsku, jaka coś takiego organizuje? Może korzystaliście już z niej, napiszcie co i jak. I jak się udało.

KKkurol

Posty: 4

 
Fajowa sprawa, imprezy plenerowe u nas w firmie są popularne, dlatego wszystkim innym polecam tę formę integracji pracowników i promocji firmy. A jeśli chodzi o artystkę z pokazami w wodzie, tym bardziej:)

Dersei02

Posty: 15

 
Może spodoba Ci się pokaz w kielichu wody http://www.annafilipowska.com ? To laureatka mam talentu. Daje swoje show na takich właśnie imprezach, kontakt jest na stronie. Gdybym miała wybierać, to na pewno bym wybrała właśnie tą artystkę. Sami sobie zobaczcie:)

eXtreme23

Posty: 16

 
Według mnie na takich imprezach firmowych musi się dziać coś spektakularnego, żeby zapadało w pamięć. Może właśnie pokazy cyrkowe? Jest dużo takich ofert w agencjach.

Klakier

Posty: 18

 
Jak dla mnie to najlepsza z agencji eventowej ze śląska, a miałem styczność już z wieloma. Prowadzę dużą firmę więc korzystam z usług takich agencji. Polecam tę, bo działa z wielkim rozmachem i mega dobrymi pomysłami.

propek12

Posty: 7

 
Szukałem od dawna jakiejś agencji, która zajmuje się organizacją imprez dla firm. Znalazłem tą i skorzystaliśmy z oferty pokazów scenicznych artystki, którą nie tylko warto, ale trzeba polecać. U nas wyszło to naprawdę ekstra i z tego co wiem, to wszystkie imprezy z Jej udziałem są świetne i się podobają.

Nowa

Posty: 18

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym bardziej, że to nie pokaz w telewizji, a w realu. Świetnie, że artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

AlU

Posty: 13

 
O tej grupie akrobatycznej mam samo dobre zdanie, bo akurat miałam okazję uczestniczyć w kilku ich pokazach. Zawsze jest wszystko dopięte na ostatni guzik i się podoba. A o to wszystkim chodzi:)

Czarek

Posty: 17

 
Jeżeli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i niezmiernie jej kibicowałem. Ma fajne sposoby. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

iwanme

Posty: 26

 
Ja myślę, że takie pokazy akrobatyczne to niezły punkt każdej imprezy firmowej. Fajnie się składa, albowiem akurat byłam na takiej imprezie, sama niezmiernie dobrze się bawiłam i cała reszta też. Ekstra pomysł.

marcinmg

Posty: 20