Organizacja gali

Organizacja gali

Hej!

Stoję przed koniecznością zorganizowania konferencji, ale nie mamy w tym jako firma doświadczenia, więc chcemy to zadanie zlecić.

Komu zlecić tą ważną dla nas kwestię?

aliOner

Posty: 7

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, albowiem zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania obecnych zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby kosztowne, albowiem nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

Fowl1990

Posty: 10

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie ogromnym marzeniem, które udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, bowiem dzięki niemu uniknęłam wielu błędów, jakie popełniają początkujący.

showmemore43

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno szukałem firmy, która zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

nemiasty

Posty: 11

 
Dzień dobry. W zakresie organizacji Imprez okolicznościowych, organizacji eventów oraz koncertów zawsze miałem mieszane uczucia, bo nie lubiłem tak olbrzymich przedsięwzięć. Moje nastawienie do takich zadań zmieniła zabawa masowa, którą zorganizowałem dzięki pomocy http://www.artagencja.pl. Koszty nie były przesadnie wysokie, a mi także udało się zarobić na koncercie.

Szaddam

Posty: 23

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, ale nigdy nie miałam pewności, że w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

ttaxi81

Posty: 20

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, bowiem zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania dzisiejszych zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby drogie, bowiem nie posiadałem wszystkich obiektów, które firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

Zlomex

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Podczas organizacji imprez plenerowych miałem styczność z wieloma problemami, ale moje doświadczenia oraz wypowiedzi innych użytkowników tego forum pomagają stać mi się lepszym organizatorem w tym zakresie.

Facio

Posty: 10

 
Hej, miałem pracownika, który przez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, ale wtedy znalazłem http://www.artagencja.pl, która za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

Damiano

Posty: 22

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

Puch23

Posty: 16