Czy można pobierać online mp3 ?

Czy można pobierać online mp3 ?

Witam, szukam darmowych stron z muzyką. Mam kilka znalezionych, chcę ściągnąć mp3 za darmo bez podawania telefonu czy tym podobnych danych. Z góry dzięki za pomoc.

Nowa

Posty: 9

 
Tak w ogóle to koszty jeśli chcesz pobrać mp3 wcale nie są gigantyczne. Kiedyś wykupowałem pakiet na jakiś tam czas i dzięki temu nie motałem się z szukaniem. Ludzie chcieliby mieć wszystko za darmo. Kilku pln żałują i marnują sobie czas, szukając, pytając itp.

Nargil

Posty: 17

 
Ja też zawsze pobieram piosenki z tej strony i jak widać innym też ona się podoba. Baza muzyczna niczego sobie, częste aktualizacje i dobra jakość plików muzycznych przyciągnęły moją spostrzeżenie.

jommen

Posty: 9

 
Hej, mnie również odpowiada opcja pobierz mp3 za darmo. Może naprawdę trzeba się nieźle nieraz naszukać, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. W necie można odnaleźć masę takich stron, jakie mają sporą ofertę jeżeli chodzi o utwory muzyczne. Dawno nic nie ściągałem, może pojawiły się nowe.

Knopek

Posty: 34

 
Na tej proponowanej przez Was stronie jest możliwość ściągnięcia albumu wykonawcy. Nie wiem jak wygląda to w praktyce, ale myślę, że w takim wypadku nie jest to darmowe mp3, ale już płatne. Spróbuję to dam wam znać.

opert34

Posty: 8

 
Ostatnio też poszukiwałem paru zespołów muzycznych, ale jednakże tego nigdzie nie odszukałem. Przy okazji wpadłem na portal http://pobierzpiosenki.pl. Tu naprawdę jest spora liczba mp3 za darmo do pobrania.

Wejdźcie i sami oceńcie, czy jest to czego szukacie. Aha jakość nagrań jest niezmiernie dobra.

AliBli4

Posty: 15

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Ale to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

showmemore43

Posty: 18

 
Ja podchodzę do tego z dystansem i nie denerwuję się. Szukam do skutku darmowych mp3. Teraz mam już kilka fajnych stronek na oku, gdzie mają niezwykle dobrą bazę muzyczną. Jakość też nie zniechęca. Stronka, jaką poleca kolega też jest całkiem spoko.

dzaman

Posty: 15

 
Ja podchodzę do tego z dystansem i nie denerwuję się. Szukam do skutku darmowych mp3. Teraz mam już kilka fajnych stronek na oku, gdzie mają bardzo dobrą bazę muzyczną. Jakość też nie zniechęca. Stronka, którą poleca kolega też jest całkiem spoko.

rulsellarly

Posty: 11

 
Też odniosłam wrażenie, że nigdzie nie ma tego co bym chciała jeśli chodzi o mp3 za darmo. Już chyba lepiej zapłacić i rzeczywiście mieć spokój, pościągać sobie co się chce i z głowy. Polecana strona na forum jest całkiem w porządku i akurat tutaj udało mi się pobrać kawałki, których nigdzie nie mogłam znaleźć, a bardzo mi na nich zależało.

Maciusinski

Posty: 16