Wieczór panieński Kraków, znacie coś ?

Wieczór panieński Kraków, znacie coś ?

Czy ktoś z was zlecał organizację wieczoru panieńskiego zewnętrznej firmie i może coś na ten temat powiedzieć?

MiSER

Posty: 7

 
Byłam na mnóstwo wieczorach panieńskich w Krakowie i niezwyklej podobały mi się te organizowane prywatnie. Może za sprawą tego, iż były niezwyklej kameralne i panowała na nich odrobinę inna atmosfera.

dziubbek56

Posty: 9

 
Osobiście nigdy nie organizowałam wieczoru panieńskiego w Krakowie ale byłam na takim u koleżanki, która zleciła wszystko firmie. Muszę przyznać, że impreza zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie ponieważ była dopracowana w praktycznie każdym calu i wszystko prezentowało się wręcz znakomicie.

marq

Posty: 16

 
Ja osobiście również byłam na wielu wieczorach panieńskich w Krakowie ale ciężko mi stwierdzić czy bardziej podobały mi się te organizowane prywatnie czy te zlecone zewnętrznej firmie. Mimo, że były inne to wszystkie były bardzo fajne i na wszystkich świetnie się bawiłam.

ur-0004

Posty: 11

 
Ja osobiście wieczór panieński w Krakowie organizowałam we własnym zakresie i wcale nie jest to niesłychanie skomplikowane a jest znacznie tańsze od skorzystania z usług fachowej firmy zajmującej się tym.

latynos44

Posty: 14

 
Ja osobiście nie polecam Ci organizowania dużej imprezy na wieczór panieński w Krakowie bowiem może skończyć się to faktycznie nie ciekawie. Polecam Ci za to zorganizowanie małego spotkania w gronie najbliższych znajomych, którzy dobrze się znają i potrafią razem dobrze bawić.

Niciuśś98

Posty: 15

 
Osobiście jeśli chodzi o wieczory panieńskie w Krakowie to najniezwyklej polecam Ci firmę: http://www.ananday.pl. Sama z niej korzystałam i muszę przyznać, iż cała zabawa była naprawdę fenomenalna i żałuję, iż nie mogę jej powtórzyć jeszcze raz.

audi80

Posty: 9

 
Moim zdaniem wieczór panieński tak naprawdę przez wszystkich jest zbyt mocno wyolbrzymiony. W mojej opinii najlepiej spotkać się z najbliższymi koleżankami a nie organizować wielką imprezę i wydawać masę pieniędzy na wyjęcie sali i zapewnienie wszystkich atrakcji ale to oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia.

kadajo

Posty: 13