Muzyka na ślub, jaki zespół

Muzyka na ślub, jaki zespół

Mam do pytanie odnośnie orkiestr, które grają na weselach. Jaką sobie zarezerwować, jeśli chodzi o Śląsk? Możecie szczególnie polecić jakąś grupę?

azBee

Posty: 13

 
Przypomniało mi się wesele kuzynki, na którym solistka w zespole totalnie nie potrafiła śpiewać...na początku nam to jeszcze przeszkadzało, ale im bliżej północy tym większy mieliśmy luz:)

Misio

Posty: 22

 
Orkiestra orkiestrą, ale ja bym się raczej rozejrzał za jakimś dobry fotografem, bo zdjęcia to jest najważniejsza pamiątka jaka zostanie z tego wyjątkowego dnia.

Macie już fotografa?

Gurugum

Posty: 17

 
Jeśli szukacie prawdziwych zawodowców z doświadczeniem to bezapelacyjnie warto zadzwonić do http://kapelanawesela.pl. Genialni, sympatyczni ludzie i profesjonalni muzycy. Zagrali nam przepięknie podczas pierwszego tańca, to było magiczne przeżycie.

iwanme

Posty: 26

 
Jak wspominam swoje wesele – a niewiele pamiętam z tych nerwów – to kapela była chyba całkiem spoko:) Ale naprawdę będą ważniejsze rzeczy, do przejmowania się – np. czy wódki wystarczy:)

k124l

Posty: 23

 
Moim zdaniem wesele nie może się odbyć bez trzech rzeczy – wódki, tortu i harmoszki:) Także na naszym weselu harmoszka była i było cudownie! ;)

DevilScream

Posty: 9