Znacie dobrego dj ?

Znacie dobrego dj ?

Poszukuje prezentera muzycznego na mój wesele, natomiast nikogo takiego nie znam i niesłychanie ciężko jest mi daną osobę odnaleźć, potrzebuję koniecznie waszej pomocy!

Czekam i dziękuję.

Penio

Posty: 15

 
Z tego co wiem to na weselu mojej siostry będzie grał niezmiernie dobry dj, który cieszy się samymi pozytywnymi wypowiedziami. Moja siostra znalazła go na stronie http://www.twojprezenter.pl, możecie nam coś o nim powiedzieć jeśli go znacie? Będziemy niezmiernie wdzięczne, ponieważ jeszcze nie byłyśmy na weselu, na którym grał dj i mamy pewne obawy. Z góry dziękujemy i gorąco pozdrawiamy.

Dobrze_1

Posty: 16

 
Mam do was niezwykle ogromną prośbę natomiast mianowicie chodzi o dj, który mógłby zagrać na moim ślubie. Zależy mi na znalezieniu osoby, jaka już miała odczynienia z weselami i wie jak i co robić aby zachęcić gości do udanej zabawy. Pisze tutaj ponieważ mam nadzieję, iż polecicie mi osobę, jaka spełni moje oczekiwania.

Będę ogromnie wdzięczny za szczere wypowiedzi, pozdrawiam i dziękuje wszystkim za fatygę.

1Alex149

Posty: 18

 
Zależy mi bardzo na znalezieniu odpowiedniego dj na weselę mojej córki.

Coraz więcej par odchodzi od wynajmowania zespołów. Moja córa chciała aby jakiś prezenter muzyczny zabawił jej gości. Chce mieć niezapomniane weselę i zadowolonych gości. Pomóżcie nam w poszukiwaniach. Będziemy bardzo wdzięczni.

Pozdrawiamy.

ZoZo333

Posty: 22

 
Poszukuje dj na weselę mojego brata, dał mi takie bojowe zadanie a ja chcę je wykonać jak najlepiej tak by go nie zawieść. Możecie polecić mi jakaś godną i profesjonalną osobę? Będę czekał z niecierpliwością na odpowiedzi, pozdrawiam i dzięki serdeczne już z góry.

fidelio

Posty: 16

 
Byłam ostatnio u mojego kolegi na weselu i musze przyznać, że było to wesele jedno z lepszych, na których miałam przyjemność być. Grał na nim dj i był niesamowity, impreza była boska, goście rozbawieni. Odpowiednia muzyka czyni cuda! Polecam dj na weselu. Będziecie na pewno zadowoleni.

Wszystkiego dobrego.

FighterFX

Posty: 24

 
Witam serdecznie, niezmiernie chciałabym ci pomóc odnośnie dj albowiem moja koleżanka miała niezmiernie dobrego na swoim ślubie niemniej jednak nie pamiętam jak się nazywał i nie mam do niego namiarów. Myślę, że dj na weselu to niezmiernie dobra sprawa.

Będziesz zadowolona, pozdrawiam.

Krausek34

Posty: 18