Klub Bilardowy

Klub Bilardowy

Ostatnio wkręciłem się w bilarda i chętnie się spotykam ze znajomymi piątkowym wieczorem na kilka gierek. Macie może namiar na jakieś sprawdzone, klimatyczne miejsca ze stołami do gry?

bunia98

Posty: 9

 
W Warszawie to na pewno można jakiś dobry klub znaleźć, ale gorzej wygląda sytuacja w innych miastach w Polsce, zwłaszcza w tych mniejszych...

Doamdor

Posty: 11

 
Mi to już kilka osób próbowało tłumaczyć czym się różni bilard od snookera, ale dalej nie za bardzo to ogarniam. Ktoś potrafi to wyłożyć w jakiś prosty sposób? Pozdrawiam!

słodkaM

Posty: 10

 
W moim gronie znajomych to raczej lubimy spędzać wolny czas poza miastem, i poza wszelkimi klubami. Najlepszy jest wypad latem nad Zegrze, a zimą to gdzieś pod miasto na narty. Raczej rozrywki typowo klubowe nie są w moim kręgu zainteresowań, także nie doradzę

dawid123

Posty: 7

 
Od czasu do czasu to bym sam się wybrał na bilard gdzieś, ale ostatnio to mi tak brakuje wolnych terminów w kalendarzu, że po prostu fizycznie nie jestem w stanie.

Rimano

Posty: 18

 
Profesjonalne szkolenia bilardowe to robią w House of Pool (houseofpool.pl). Szczerze powiem, że startowałem od poziomu mocno podstawowego, a teraz pykam prawie jak PRO ;-) Prawie, bo do mistrzów, którzy prowadzili szkolenie to mi jeszcze trochę brakuje....mniej więcej kilka lat świetlnych :P

xacti11

Posty: 10

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

jarcio00

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o Warszawskie kluby bilardowe to się słabo orientuję. Ostatnio więcej czasu spędzam w Krk i tam rzeczywiście w ostatnim czasie kilka wartych uwagi miejscówek tego typu otworzyli.

guru67

Posty: 8