Rura prosta kominowa, gdzie kupić ?

Rura prosta kominowa, gdzie kupić ?

Potrzebna mi rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm w zwoju 100m. To prawda, iż nadaje się do instalacji sanitarnych i grzewczych? U mnie chodzi o podłogówkę, niemniej jednak może wykorzystałbym też do reszty instalacji. Jeżeli znacie jakiś tani sklep, dajcie znać.

Gruszek2

Posty: 3

 
Jak planujesz kompleksowe prace to szczerze tylko rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm można kupić w zwoju 100m. Przyda się do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki. Sam korzystałem i naprawdę dobra jakość.

Tadzin

Posty: 19

 
Ten grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najbardziej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

PucH2

Posty: 18

 
Zajrzyj sobie tutaj http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-style-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Mam grzejnik dekoracyjny Planar Style 22 600x1000 STELRAD właśnie od tego dystrybutora. Żadnych problemów. Polecam.

hihihot

Posty: 7

 
Dla mnie najważniejsza jest automatyka. Całkiem spoko jest kocioł Q HIT PLUS 15kW do spalania węgla i drewna z automatyką i wentylatorem HEIZTECHNIK. Już pytałem się gości z branży o ten typ no i okazuje się, że dobra klasa. Pod kątem ceny też wydaje mi się nieźle. Ale różnicę są pomiędzy sklepami i to spore.

pl07

Posty: 12

 
Sam się w końcu zdecydowałem na rozdzielacz Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki. Ty typ z mieszaczem pompowym. Chwalę sobie i polecam. Miałem jeszcze jedną możliwość, ale w końcu skontaktowałem się z fachowcem, który podpowiedział, że lepiej dopłacić za taki standard i mieć niezawodne rozwiązanie.

Nikuś23

Posty: 5

 
Grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD według mnie pasuje do każdego pomieszczenia. Ale uważam, że opłaca się w większych. Spora kwota. Sam się waham, czy kupić. Wiem, że cena jest różna w zależności od dystrybutora.

Robuś

Posty: 13

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, ale można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

Wariat

Posty: 11