Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Jakich jubilerów, sklepy jubilerskie online możecie polecić faktycznie z czystym sumieniem, głównie w celu nabycia obrączek ślubnych?

mew soncz7777

Posty: 8

 
Jeżeli masz w domu złoto lub biżuterię rodzinną to warto się zastanowić nad jej przetopieniem i stworzeniem czegoś unikalnego.

Motospec

Posty: 14

 
Nie tylko diamenty masz do dyspozycji na rynku jubilerskim. Inne kamienie szlachetne też pięknie wyglądają, chociażby szmaragdy, rubiny, szafiry, a nawet klasyczne cyrkonie. Diament jest oczywiście pewnym wyznacznikiem jakości, natomiast trzeba się kierować gustem, intuicją. Niestety takie są prawidła na rynku jubilerskim.

Ptaszyna

Posty: 9

 
Wiem, że marka savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

bmw316

Posty: 13

 
Pierścionek przez internet zawsze wychodzi taniej. Idź do takiego sklepu, który ma również wydłużony termin zwrotu. Dzięki temu praktycznie niczym nie ryzykujesz.

Black_Riot

Posty: 10

 
Według mnie złoto + drobny diament to idealna konfiguracja na pierścionek zaręczynowy. Złoto jest bardzo trwałe i nie wymaga szczególnych technik pielęgnacyjnych do zachowania wartościowego wyglądu.

Black_Riot

Posty: 7

 
Sprawdzaj zawsze próby złotnicze. Z reguły dobre pierścionki złote mają próbę 585. Poniżej tej wartości już narażasz się na zbyt miękką strukturę materiału, a tym samym na potencjał uszkodzeń.

Lalka

Posty: 7

 
Pamiętaj, że nie zawsze musisz stawiać na prawdziwy diament. Często lepiej zainwestować w oryginalny projekt pierścionka z cyrkoniami. Zaoszczędzisz na takim rozwiązaniu setki złotych, a na jakości raczej nie stracisz. Oczywiście wszystko zależy od podejścia.

Damiano

Posty: 8

 
Teraz znajdziesz nawet pierścionki z połączonymi kolorami złota. To też pewne rozwiązanie, nieco ekstrawaganckie, ale niektóre kobiety lubią taki format.

Damiano

Posty: 14

 
Jeżeli chcesz zrobić dobry uczynek, a jednocześnie uzyskać ciekawą biżuterię to polecam zainteresować się zestawem „Kluczyki do Szczęścia” od marki Savicki. Po zakupie biżuterii zysk idzie na fundacje rodzin adopcyjnych. Jakość zawieszek jest znakomita, ponieważ pochodzą bezpośrednio od producenta.

wacek56

Posty: 13