złota biżuteria dla niej Białystok

złota biżuteria dla niej Białystok

Kochane, gdzie polecacie kupować biżuterię złotą w Białymstoku? Macie jakiś swoich ulubionych jubilerów? Mam wrażenie, że wszędzie sprzedają podobne wzory, a gdzie można znaleźć oryginalną biżuterię?

Acclaim

Posty: 10

 
Nie mam pomysłu co by Ci tu polecić. Trzeba szukać, porównywać sobie ceny i jakość. Akurat czego jak czego, ale jubilerów to u nas pod dostatkiem, tylko pieniędzy brak :)

Poison76

Posty: 19

 
Hmm, wiesz co, myśmy na obrączki to trafili kilka lat temu na promocję w jednym sklepie internetowym, ale sobie jego nazwy za nic nie przypomnę. W każdym razie para obrączek kosztowała nas jakieś 5-6 stówek jeśli dobrze kojarzę. Dość mało.

Moderator

Posty: 10

 
Ja bym chętnie zamówiła kolczyki przez internet, ale trochę się boję. A co jeśli się zgubią, to jest jakoś ubezpieczone na czas transportu? Macie doświadczenia w przypadku kupowania biżuterii internetowo?

Anielkka

Posty: 17

 
Mnie męczy żona żebym jej nowe kolczyki kupił, także sam teraz się rozglądam za jakimś jubilerem. W sumie to pokazywała mi ostatnio w necie jakie wzory ją interesują, ale nic z tego nie zapamiętałem :PP Jakieś złote, tyle wiem. I drogie...

Dresik

Posty: 15

 
Do tej pory to raz kupowałam biżuterię online, ale chyba będę zamawiać częściej – wygodne to jest. Akurat kupowałam kolczyki ze złota z brylantami ze stronki www.markobizuteria.pl. Firma nie jest jakąś tam internetową, tylko ma też swoją siedzibę normalnie stacjonarnie w Białymstoku, także są pewni.

SABUR

Posty: 12

 
Mnie to się podobają rzeczy z perłami. Ostatnio widziałam piękne kolczyki z białą perłą na wystawce, ale niestety nie jestem przy kasie, więc musiałam sobie dać spokój z kupowanie...a były rewelacyjne.

Bobek1200

Posty: 15

 
Jak już kiedyś będę kupował kobiecie swojego życia pierścionek na oświadczyny to na pewno z brylantem. Na pewno dużym, żeby się w oczy rzucał. Tak przynajmniej planuję ;-) Ale co z tego wyjdzie to nie wiem, bo jak patrzyłem ceny to to jest kwestia kilku tyś co najmniej ;P

Pietiap

Posty: 23