Sklep z biżuterią, jaki ?

Sklep z biżuterią, jaki ?

Cześć wam. Chcę wykonać miłą niespodziankę mojej mamie z okazji jej urodzin. Może coś ze srebrnych wisiorków? Dziękuję za ciekawe podpowiedzi i propozycje.

mario72k

Posty: 6

 
Zdecydowanie wolę srebro od złota. Wybieram srebrne łańcuszki pokryte rodem, kosztują może nieco więcej, lecz przepięknie lśnią i są trwalsze. Ciekawy wybór można znaleźć na stronie http://www.valerio.pl.

Koperek89

Posty: 17

 
Dla mamy można wybrać coś z kolekcji kompletów swarovskiego. Naturalnie, gdy budżet na to pozwala. Radują oko, serce i duszę, no i naturalnie wyglądają zjawiskowo.

Lalka

Posty: 19

 
Nie ważne jakie kolczyki swarovskiego będą modne w tym sezonie. Ja noszę takie, które mnie się podobają. Można poszperać w sieci i poszukać, ale czy za wszelką cenę trzeba mieć to, co najmodniejsze? Ważne, by się w konkretnej biżuterii dobrze czuć i wyglądać. Na co dzień wolę delikatne ozdoby.

jaserek5

Posty: 12

 
Moja koleżanka kupiła sobie ostatnio cudowne kolczyki z cyrkoniami.

Nie jestem zwolenniczką noszenia na co dzień biżuterii, ale te mnie przekonały. Pasują niemal do wszystkiego. Polecam więc taki wybór każdej niezdecydowanej czy też panom chcącym zrobić prezent kobiecie.

Różyczka

Posty: 19

 
Nie istotne które kolczyki swarovskiego będą modne w tym sezonie. Ja noszę takie, jakie mnie się podobają. Można poszperać w sieci i poszukać, natomiast czy za wszelką cenę trzeba mieć to, co najmodniejsze? Istotne, by się w konkretnej biżuterii dobrze czuć i wyglądać. Na co dzień wolę delikatne dekoracje.

MShR

Posty: 19

 
Mnie osobiście podobają się komplety z cyrkoniami. Świetnie nadają się na szczególne okazje. Moje ulubione to prześliczne, delikatne łezki. Świetnie komponują się do wieczorowych strojów. Coś większego z mojej szkatułki to srebrne kwadraty z wzorem nieskończoności z cyrkonii. Do luźniejszego stylu – idealne.

AliBli4

Posty: 15

 
Długo szukałam sklepu z biżuterią, gdzie ceny nie będą odstraszały a wyroby nie są chałturą. Bez jak to się mówi doświadczenia w sieci, można natknąć się na oszustów. Jeżeli chodzi o biżuterię dziecięcą raczej nie odbiega ona w cenach od tradycyjnej.

on666

Posty: 6

 
By zrobić doskonałe wrażenie wcale nie trzeba przepłacać. Komplety swarovskiego oczywiście oryginalne można kupić wcale nie za niebosiężne sumy. Trzeba jednak umieć odróżnić oszusta od rzetelnego sprzedawcy.

limertus

Posty: 12