Szlak na morskie oko, znany blog ?

Szlak na morskie oko, znany blog ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić mi sprawdzony szlak na rysy? Będę bardzo wdzięczny.

Różyczka

Posty: 4

 
Długo szukałam informacji na ten temat, który szlak na szpiglasowy wierch będzie dla mnie bezdyskusyjnie najlepszy. Taką wiedzę zdobyłam dzięki temu forum :)

Waskijestem

Posty: 23

 
Na dużo stronach internetowych opisane są szlaki na szpiglasowy wierch. Wybór jednego z nich był w moim wypadku niełatwym zadaniem, któremu byłem w stanie sprostać. Myślałem, że będzie prościej.

Czesio

Posty: 21

 
Ze swojej strony rekomenduję przełęcz pod chłopkiem, na jaką wybrać się zdecydowałam po lekturze tego wpisu: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-mieguszowiecka-przelecz-pod.html. Poczytajcie, bowiem zawiera mnóstwo przydatnych informacji :)

Krausek34

Posty: 16

 
Jestem święcie przekonany, że szlak na rysy, o którym piszecie na tym forum dyskusyjnym będzie w stanie sprostać także moim oczekiwaniom. Dzisiaj jestem na etapie planowania swojej podróży.

quwejt

Posty: 6

 
Mam świadomość, że preferowany przeze mnie szlak na szpiglasowy wierch nie należy do grona najpopularniejszych, ale właśnie na tym polega jego urok. Wydaje mi się, że może spodobać się również Wam, a w związku z tym chętnie prześlę Wam opracowaną trasę choćby na adres e-mail :)

123doer

Posty: 13

 
Mam swój ulubiony szlak na kościelec, aczkolwiek nie wykluczam wejścia tam zupełnie inną drogą. Z reguły mnóstwo zależy od aktualnych warunków pogodowych, niemniej jednak także od mojego widzimisię. Praktycznie zawsze podróżuję z kimś, więc należy wziąć pod spostrzeżenie opinię drugiej osoby lub grupy ludzi.

Becik45

Posty: 9

 
Na wielu stronach internetowych opisane są szlaki na szpiglasowy wierch. Wybór jednego z nich był w moim wypadku niełatwym zadaniem, któremu byłem w stanie sprostać. Myślałem, że będzie prościej.

merylos

Posty: 6

 
W sieci bardzo dużo można przeczytać o szlakach na kościelec. Polecam jednak traktować te informacje z pewną rezerwą. Najlepszym źródłem informacji są osoby, które naprawdę znają się na górach. Na pozostałe informacje należałoby wziąć pewną poprawkę.

Puch23

Posty: 18

 
Nie mam już zielonego pojęcia, który szlak na morskie oko będzie rekomendowany ze względu na mój stopień zaawansowania, gdy wziąć pod uwagę górskie wędrówki. Poczytam Wasze podpowiedzi.

krzysioo0

Posty: 6