Proszę o pomoc w znalezieniu wycieczek all inclusive ?

Proszę o pomoc w znalezieniu wycieczek all inclusive ?

Mamy poważny dylemat. Chcielibyśmy sięgnąć z wakacji all inclusive, niemniej jednak nie bardzo możemy odnaleźć jakieś porównania cenowe, jeżeli chodzi o Bliski Wschód. Jak możecie podesłać jakąś ciekawą ofertę, to dzięki :)

Elektros

Posty: 2

 
Super wakacje all inclusive clubmed.pl. Korzystaliśmy już dwa raz :) Jeśli chodzi o standard w hotelach, to naprawdę bardzo wysoki. Są one zlokalizowane w naprawdę ślicznych miejscach. Obsługa na medal – wielojęzyczna.

ojojoj56

Posty: 3

 
Ja też wolę aktywną formę, szczególnie gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

Acclaim

Posty: 6

 
O dużo lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć rzeczywiście, albowiem umożliwioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, dlatego nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Szczególnie jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się cudownie. Masz wszystko pod ręką.

Basia

Posty: 9

 
To idealnie się składa, że znalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam propozycji wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

warter88

Posty: 10

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz wiecej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To wyborny sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

mJaUrVcEin

Posty: 4

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod uwagę egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile więcej trzeba wydać niż jadąc normalnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

Mariusz

Posty: 5

 
To idealnie się składa, iż znalazłam ten wątek. Mam zamiar w końcu wyjechać na komfortowy urlop, więc szukam ofert wycieczek all inclusive. Lubię zwiedzać, a moje dzieci przyzwyczajone są do ciągłego ruchu :) Może się tutaj coś znajdzie. Ja też czekam na wasze polecenia.

Fanatyk

Posty: 10

 
Ja podobnie. Mam zamiar w przyszłym roku skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Ta forma coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza gdy czytam oferty. Wydać będzie trzeba, ale jak urlop to urlop.

Gosienka54

Posty: 13

 
O wiele lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć naprawdę, ponieważ zapewnioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, dlatego nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się doskonale. Masz wszystko pod ręką.

Lupusx

Posty: 3