Gdzie warto kupić sukienkę na lato ?

Gdzie warto kupić sukienkę na lato ?

Witam, jak macie drogie panie swój stały sklep internetowy, w którym można znaleźć ładne sukienki damskie, to podzielcie się informacją.
Pozdrawiam.

słodkaM

Posty: 11

 
Nie wierzę, że nie lubicie kupować sukienek w sklepie internetowym. Przecież tam można znaleźć w ogóle coś innego niż w normalnych sklepach. Ja uwielbiam internetowe zakupy, jestem chociaż dzięki temu oryginalnie ubrana.

midnajt

Posty: 19

 
Te wszystkie okazje, przy okazji których musimy szukać sukienek są paskudne. Facetom zawsze jest we wszystkim prościej. Naturalnie mamy większy wybór, co nie oznacza, iż musi nam się to podobać. Osobiście nie lubię takiego ciśnienia.

Gruamer

Posty: 22

 
Zdania zawsze będą podzielone. Ja należę do tych, które nie boją się internetowych zakupów odzieży damskiej. Nawet nie wiedziałam, że obecnie, kiedy internet jest już tak powszechny, ludzie boją się kupować w ten sposób zwykłe ciuchy.

Sagerrak

Posty: 15

 
Do sukienek trzeba mieć fajną figurę, ja jej nie mam. Tak więc wolę spódnicę z bluzką. W tym sklepie też są takie i dość spory wybór jest takich zestawów. Zrobiłam zakup i teraz czekam. Jak przyjdzie to dam wam znać. Na razie pozdrawiam.

on666

Posty: 8

 
Ogromny wybór ciekawych sukienek damskich mają w tym sklepie http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html. Warto tam zajrzeć.

Ceny są bardzo atrakcyjne, a materiały bardzo dobrego gatunku.

szef82

Posty: 20

 
Jak wybierzesz coś z sukienek w klasycznym krojem, to z pewnością przyda Ci się ona niejeden raz. Znaczące, by kolor był też uniwersalny. Tak czy inaczej, mnie nigdy nie udało się kupić sukienki na wiele okazji, choć z góry zakładałam, że teraz tak będzie. Pozdrawiam.

Różyczka

Posty: 21

 
Nigdy nie kupiłabym kreacji w sklepie z sukienkami przez internet. Nie ma to jak przymierzyć. Jak czas nie nagli to sobie można odsyłać, no ale chyba nie o to chodzi.

Sarever

Posty: 20

 
Takie zjazdy rodzinne są najgorsze. Nie wiadomo, co na siebie włożyć. Szukać sukienki, czy czegoś innego. Nie znalazłam jeszcze takiego sklepu, w którym ubrałabym się tak, żeby odpowiadało moim ciotkom:) Im zawsze wszystko nie pasuje i szepczą za twoimi plecami.

Sarenka

Posty: 4

 
Podzielam zdanie, że sukienki damskie w sklepach internetowych są o wiele ciekawsze niż w galeriach handlowych. Po drugie nie płaci się tyle co tam, za z reguły podobny ciuch. Niektóre panie mają po prostu silną potrzebę zakupów w galerii, ja nie. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Jacuś

Posty: 22