ekskluzywne torebki sklep internetowy

ekskluzywne torebki sklep internetowy

Witam. Jeśli chodzi o męskie aktówki ze skóry naturalnej to jakie sklepy sprawdzić? Zależy mi na czymś wygodnym w noszeniu, z dobrym paskiem i porządnymi wykończeniami. Co do kolorów to myślę o klasycznej czerni.

Kitas

Posty: 8

 
Niedawno kupowałam sobie nową listonoszkę torbę i póki co ładnie się trzyma. Ale powiem, że trochę zapłaciłam bo prawie pięćset złotych...ja nie lubię oszczędzać na takich rzeczach. Wolę zapłacić więcej, ale mieć torebkę na lata, niż wymieniać co pół roku na nową.

Różyczka

Posty: 21

 
Jest kilka sklepów wartych uwagi z galanterią. Jak się uda to sobie sprawię nową torebkę jeszcze przed końcem roku, przed tym całym zamieszaniem świątecznym, bo zaraz przed świętami zamawiać to trochę ryzyko ze względu na pracę poczty czy kurierów.

gregcie@

Posty: 10

 
Ja bardzo lubię duże torebki, ale to głównie dlatego, że mam po prostu zazwyczaj dużo rzeczy do zabrania ze sobą. Parasolka, kalendarz, kosmetyki...trochę tych rzeczy jest i musi się zmieścić.

DevilScream

Posty: 14

 
Nie znam dokładnie nazw sklepów, ale jest ich bardzo dużo w internecie. Wiem, bo czasami sobie przeglądam różne witryny z galanterią i naprawdę jest z czego wybierać. Trzeba tylko mieć fundusze, a najlepiej kasiastego mena ;-)

Dobrze_1

Posty: 18

 
Ciężka sprawa ;-> Sklepów z takimi rzeczami niby jest sporo, ale ja też ostatnio trochę szukam, sprawdzam oferty i raczej nic ciekawego nie znalazłam. Albo jakościowo słabo, albo cenowo za drogo;/ Mnie by interesował przedział cenowy tak do 300 złotych góra.

Maciusinski

Posty: 19

 
Za oryginalną skórkę to trzeba trochę zapłacić, ale warto moim zdaniem. Ja lubię skórzane rzeczy poczynając od butów, a kończąc na skórzanych torebkach. Nawet sofę mam skórzaną w domu ;)

miko_poz

Posty: 15

 
Jest tych sklepów z torebkami skórzanymi trochę w necie. Ostatnio to zdarzyło mi się zamawiać akurat ze strony www.shopperka.pl. W sumie tanio wyszło, bo za dostawę mi nie policzyli, a generalnie za taką skórkę naturalną to w innych sklepach dużo więcej sobie życzą. Może tu sobie pooglądaj, wzory bardzo ciekawe, niebanalne.

Wwalczuś

Posty: 22

 
Nom, mnie by się nowa aktówka przydała, bo ta co mam teraz to już powoli pęka w szwach, wybrzuszyła się w kilku miejscach i generalnie nie prezentuje się najlepiej. Może coś sobie poszukam jeszcze przed nowym rokiem.

Krzysio

Posty: 12

 
Heh, teraz sklepy z takimi akcesoriami to na pewno będą miały wzięcie, bo święta coraz bliżej, a co jak co ale galanteria na prezenty się nadaje idealnie. Sama się zastanawiam czy by nie kupić rodzicom po portfelu, czy coś w tym stylu.

Mr Frog

Posty: 13