Opracowywanie i analizy trendów mody w Łodzi, komu zlecić ?

Opracowywanie i analizy trendów mody w Łodzi, komu zlecić ?

Serdecznie witam :) Mam propozycję dla osób, które mają doświadczenie w projektowaniu odzieży w Łodzi. Potrzebuję rzetelnej osoby z pomysłami, lecz również takiej, która zna się na modowym marketingu. Z góry dziękuję za nakaz lub zgłoszenie. Pozdrawiam.

ilor45

Posty: 9

 
Sprawdziliśmy na własnej skórze. Dokładnie skorzystaliśmy z oferty projektowanie odzieży denim, bo w tym się specjalizujemy. Końcowy efekt zrobił na nas niemałe wrażenie, ale największe na klientach. Opłacało się zainwestować w specjalistyczną usługę. Nie należy do tanich, ale inwestycja jest przyszłościowa.

syrena88

Posty: 12

 
Bez pomocy specjalisty miałem w firmie kłopoty. Długo szukałem, aż odszukałem kogoś od opracowywania i analizy trendów mody w Łodzi, lecz w końcu się udało i dziś produkcja, cała działalność wygląda już w przeciwnym razie.

hertinho

Posty: 25

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki kupiłam :) natomiast jednakże okazało się, iż to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Zatem porządnych projektantów traktuję z gigantycznym szacunkiem.

Lupusx

Posty: 12

 
Na łapu capu nic się nie da. Taka oferta jak opracowywanie i analizy trendów mody w Łodzi to ekstra pomoc dla wszystkich, którzy mają produkcję odzieży. Naklepać dziadostwa można, ale kto to później kupi :-)

Sebo

Posty: 9

 
Sama zajęłam się projektowaniem ubiorów dla swojej firmy, ale widzę jednak, że będę potrzebowała profesjonalnego wsparcia. Powód ? Nie radzę sobie za podążaniem za modą :) do tego trzeba jednak mieć głowę i talent. Na początek wystarczyło, ale żeby zyski były naprawdę ok to trzeba konkretnej współpracy.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Dziękuję za pomoc. Po kontakcie z panią Joanną udało mi się ustalić, że zajmuje się również projektowaniem odzieży active. Teraz mamy już opracowane projekty na sezon z czego jestem oczywiście bardzo zadowolona. Polecam.

Lupusx

Posty: 12

 
To kobieta, jakiej bez problemu można zawierzyć własne biznesowe plany odnośnie produkcji odzieży. Jest specjalistką od projektowania kolekcji ubiorów. To dzięki niej dziś mogę powiedzieć, iż jestem zadowolona ze swojej swojej działalności. Takie wsparcie również odnośnie analizy rynku, jakie zrobiła dla mnie jest bardzo pomocne. Szczerze polecam http://www.projectfashionlab.pl

Marioleczka

Posty: 10

 
Przygotowanie kolekcji nie jest prostą sprawą. Tu potrzebni są fachowcy :) Nam zależało na projektowaniu odzieży denim, taką mamy branżę, z tego słyniemy, a pomysły po prostu nam się skończyły :) Szukaliśmy ofert projektantów, trafiliśmy również na panią Joannę i udało się tak, jak chcieliśmy.

sesef

Posty: 15

 
Dla firm produkcyjnych odzieży to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie da się robić wszystkiego samemu. Ja korzystam z pomocy przy projektowaniu ubiorów i wychodzę na tym niezwykle dobrze :)

89ostry89

Posty: 16