Ubrania dla dzieci- POMOCY !!

Ubrania dla dzieci- POMOCY !!

Cześć.

Interesują mnie ekskluzywne ubrania dla dzieci – gdzie będę w stanie je nabyć? Zaproponujcie coś :)

Laleczka

Posty: 9

 
Nie mam swojej opinii na temat tego, co oferuje ekskluzywna moda dla dzieci, bo po prostu jeszcze nigdy nie kupiłam dla swojego dziecka odzieży z ekskluzywnej kolekcji. Może ma to związek z faktem, iż ma zaledwie kilka miesięcy, a wszystko czego się dotknie… za chwilę pobrudzi :)

Bany07

Posty: 19

 
Koleżanko częstokroć wspominała mi, iż kupuje luksusowe ubrania dla dzieci, jakie kosztują całkiem niemało. Wymieniała mi firmy tj. Tommy Hilfiger, Moschino, Florens, D&G, a zarówno Armani Jeans.

Rozejrzałem się w Internecie i wbrew pozorom takie produkty nie są dostępne w dużych cenach, albowiem różnice między zwykłymi towarami da się po prostu przełknąć.

freezyear

Posty: 16

 
Przyjaciel niedawno podsunął mi link do sklepu internetowego, w jakim ubierają swojego malucha, a mianowicie: https://www.euroyoung.pl. Od razu powiedziałem mu, że to nie na moją kieszeń, niemniej jednak zaproponował mi, abym dokładniej przejrzał ofertę sklepu i luksusowych ubrań dla dzieci. Doszedłem do wniosku, że czasami da radę nabyć tam coś w rozsądnej cenie.

Marysia

Posty: 20

 
Sporo ludzi podejmuje temat czy ekskluzywna moda dla dzieci to inwestycja, na jaką powinniśmy się decydować.

Niektórzy, a także ja, wychodzą z założenia, iż lepiej kupować tańsze ciuszki dla dzieci, albowiem niezwykle w wielu przypadkach wymagają one regularnej wymiany z racji faktu, iż nasz maluch nieustannie rośnie, a więc wzrasta rozmiar, jaki jest nam konieczny :)

Kitas

Posty: 17

 
Kilka tygodni temu zainteresowały mnie luksusowe ubrania dla dzieci. Córka mojej koleżanki miała rewelacyjną bluzę Pepe Jeans. Postanowiłam, że swojej córce również kupię coś luksusowego, bo nie ma co oszczędzać na swoim jedynym dziecku :)

Boss

Posty: 23

 
Luksusowa moda dla dzieci to towary, które nie są dostępne dla wszystkich, bowiem potrzebne są znaczne sumy, aby je zdobyć. Czasami cena zwykłych spodenek, sukienek, butów czy kurtek jest kilkukrotnie wyższa niż nowe produkty w zwykłych sklepach. To sprawia, że luksusowa moda przez niektórych klientów omijana jest szerokim łukiem.

basu

Posty: 23

 
Mam wrażenie, że luksusowe ubrania dla dzieci wcale nie kosztują tak dużo, jak wyobrażają to sobie rodzice. Z drugiej strony chyba niczyim priorytetem nie jest kupowanie kompletu luksusowych ubrań.

W najmłodszych latach to z resztą niewskazane, bo ciuchy mogą szybko nie nadawać się do dalszego użytkowania.

AlU

Posty: 13

 
Gdy chodzi o ekskluzywne buty dla dzieci to istotną sprawą jest, aby dobrze wybrać rozmiar. Większość rodziców chce kupić swojemu maluchowi buty „na już”, więc ewentualna wymiana rozmiaru na większy/mniejszy mogłaby nieco potrwać.

Czasami w sklepach jest ograniczony wybór luksusowych butów :)

Radziu

Posty: 20

 
Nie mam wątpliwości, że ekskluzywne ubrania dla dzieci muszą kosztować odpowiednio dużo, o czym przekonałem się kupując kurtkę dla mojego malucha. Wbrew pozorom mam przynajmniej pewność, że jest ona ciepła i wykonana z odpowiedniej jakości materiałów.

Na szczęście mam dwójkę dzieci, które dziedziczą po sobie ekskluzywne ciuchy.

MaszWielkosc

Posty: 23