suknie estradowe

suknie estradowe

Elegancja suknia na scenę jest mi potrzebna. Gdzie zlecić uszycie czegoś naprawdę oryginalnego, modnego, szałowego jeśli chodzi o Poznań??? Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę która ma dostęp do niebanalnych materiałów – będę wdzięczna!

pawel253

Posty: 3

 
Ja na swoim ślubie miałam klasyczną sukienkę bez żadnych udziwnień. Prosta, biała, z lekką koronką. Dostałam ją w spadku od koleżanki mojej przyjaciółki. Tanio wyszło.

Black_Riot

Posty: 3

 
Kiedyś szyto bardzo fajne kreacje dla pań. Teraz jak człowiek wejdzie do pierwszej lepszej galerii i sieciówki z ubraniami to te ubrania wyglądają jakby psu z pyska wyciągnięte, wymięte, bez kształtu, bez fasonu.

Dzidzia

Posty: 4

 
Mogę w samych superlatywach pisać o sklepie Isel Onir. Materiały z których szyją suknię są bajeczne. Właścicielka sprowadza je z drugiego końca świata (Dubaj, Indie) a ceny ma zaskakująco niskie. Brakowało mi takiego sklepu w Poznaniu, dobrze że koleżanka dała mi na nich namiar bo pewnie inaczej bym się w ogóle nie dowiedziała że istnieją. Telefon do właścicielki mogę podać - 889 888 967.

Fifej23

Posty: 5

 
Wiele kobiet które znam boi się zamawiać suknię szytą na miarę ze względu na koszty, ale właśnie cały myk polega na tym, że to wcale nie muszą być kosztowne rzeczy. Niektóre moje koleżanki były ostatnio w ciężkim szoku jak im powiedziałam ile zapłaciłam za suknię balową na sylwestra właśnie zrobioną na miare.

reavan

Posty: 3

 
Każda kobieta może wyglądać dobrze w sukience , wszystko jest kwestią dopasowaną i dobrego uszycia sukni. Niestety to co sprzedają w sieciówkach to jest szyte dla modelek a nie dla zwykłych kobiet.

Penio

Posty: 12